Reference

igravirka

Laserový popis, gravírování a řezání. To jsou hlavní předměty práce Vsetínské firmy igravirka.cz. My jsme jim vytvořili jednoduchý web s poptávkovým formulářem a vlastní správou galerie.

Mobilní sestra

Týmu šikovných mobilních zdravotních sester jsme vytvořili informační web, kde klienti přehledně zjisití všechny potřebné informace. Službě Mobilní sestra jsme vytvořili i facebookové stránky.

Snoza

Pro restauraci s historií SNOZA v centru Valašského Meziříčí jsme vytvořili kompletně nový web. Stálou nabídku i denní menu si můžete prohlédnout ONLINE, kde ji mohou zaměstnanci sami nahrávat a aktualizovat.

Pablo Design

Prezentační web pro našeho grafika a kolegu Pavla Rabštejnka.

DN-Woodwork

Dřevěný web pro DN-WOODWORK jsme vytvořili na základě představy a návrhu zákazníka v podstatě z papíru, kterou jsme samozřejmě mírně zkorigovali. Web má vlastní správu galerie a klient si tak může nové reference nahrávat sám. Firmě jsme spustili i facebooké stránky.

Plošiny Valmez

Pokud budete potřebovat pomoc s prácemi ve výškách, můžete se obrátit na pana Karáska. Tomu jsme vytvořili odlehčený jednoduchý web.

Robetec

Společnost ROBETEC s.r.o. se zabývá dovozem prověřených vozů ze zahraničí. Tento web má i svou vlastní správu přidávání inzerátů.

HM-Ogaři

Firmě HM ogaři se staráme nejen o webové stránky, ale taky i o celkovou vizuální podobu, včetně fotek.

Radiance

Firmě RADIANCE Automation Technology s.r.o. jsme předělali a doplnili existující stránky. Jejich správu jsme převzali po jiném poskytovateli a komplet převedli pod svou správu. Postarali jsme se o překlady a zapracovali jazykové mutace.