Služby

Pomůžeme Vám s názvem domény a výběrem správného webhostingu – ten se bude odvíjet dle rozsahu a funkcí na Vašem webu (galerie, blog, email, apod.).

Vytvoříme kompletní grafický design pro Vaše webové stránky a nafotíme produktové / image fotky. Web můžeme oživit třeba animací nebo videem a jestli ještě nemáte své logo, můžeme ho také vymyslet. Pro zviditelnění na internetových plochách vytvoříme reklamní bannery.

Pokud nemáte připravené texty, pomůžeme s jejich tvorbou. Zajístíme vhodná slova, které budou vystihovat Vaše zaměření a zasadíme je do celkového kontextu. Vhodně zvolené texty výrazně ovlivňují viditelnost stránek ve vyhledávačích.

V případě potřeby multijazyčného webu profesionálně překládáme do cizích jazyků. 

– Angličtina
– Němčina
– Ruština
– Slovenština

Pro zabezpečení používáme vždy antivirový software a díky tomu je malá pravděpodobnost, že budete napadeni nějakým virem. Samozřejmostí je i nasazení SSL certifikátu, který je v základní verzi zdarma. Díky SSL certifikátu Vás Google řadí mezi spolehlivé a bezpečné weby.

Webové stránky stavíme výhradně na systému WordPress, který má své uživatelské rozhraní a tak se dá nastavit velmi jednoduchá správa jak pro laika, tak pro pokročilého uživatele.
Pokud si chcete sami přidávat fotky do galerie, příspěvky do blogu nebo upravovat nějakou část webu, není to problém.

Webové stránky je třeba udržovat v dobré zdravotní kondici a někdo by se o ně měl starat. Aktualizace systému, zálohy a kontroly, zda vše běží a vypadá jak má, jsou důležitou součástí úspěšných webových stránek. V případě, že se o stránky nebude nikdo starat, může to negativně ovlivnit zabezpečení, rychlost a funkčnost různých částí.

Můžeme Vám zviditelnit vaši firmu cílenou reklamou pomocí služeb Sklik (Seznam.cz) nebo Adwords (Google). Dostanete se tak ve vyhledávačích na vyšší pozice nebo se můžete zviditelnit přes bannery na jiných stránkách s reklamními plochami. Snadno tak návštěvnost vzroste.

Nikdo není dokonalý a tak se může stát, že na něco nebudou naše síly stačit. Proto máme v záloze pár externistů, kteří nám dokáží pomoci a vyjít vstříc.