Reference

AAlternativ

Chráněná dílna AAlternativ s více jak dvacetiletou tradicí se na nás obrátila s tvorbou nového webu. Součástí bylo i přichystání grafické úpravy již stávajícího eshopu.

Vegevita – Valašské Meziříčí

Bistro Vegevita má nové stránky! Krásná grafika a fotky z naší produkce doplňuje objednávkový systém, který byl vytvořen pro jednoduché objednání jídel na každý den.

BP-Machinery

Firmě BP-Machinery jsme vytvořili portfoliový web s jazykovými mutacemi. Najdete zde informace o firmě s podrobnějším výpisem produktů a jejich obrázkovými galeriemi.

Kamenictví Kuběj

Panu Kubějovi jsme jsme předělali jeho původní stránky a rozšířili texty pro lepší vyhledatelnost. Jsou informačního charakteru s rozsáhlou galerií a spoustou fotek jeho práce.

TEPS PANEL

Patentovaná technologie TEPS PANEL – Revoluce v pasivním bydlení. Součástí stránek je i jednoduchá názorná animace stavebního prvku.

Project with sense

Webové stránky jsme připravili podle dodaných grafických podkladů. Stránky mají připravenu jednoduchou uživatelskou správu a rozdělení redaktorů podle práv.

Kadeřnictví valmez

Kadeřnictví na náměstí ve Valašském Meziříčí jsme vytvořili stránky s vlastní správou příspěvků. Reference si tak může klientka přidávat sama nezávisle na nás. Kadeřnictví má od nás také spuštěné facebookové stránky a instagram.

Arstav

Ing. arch. Antonín Závada se na nás obrátil s redesignem a zjednodušením jeho starého webu s možností přidání fotek do galerie.

igravirka

Laserový popis, gravírování a řezání. To jsou hlavní předměty práce Vsetínské firmy igravirka.cz. My jsme jim vytvořili jednoduchý web s poptávkovým formulářem a vlastní správou galerie.