Reference

TEPS PANEL

Patentovaná technologie TEPS PANEL – Revoluce v pasivním bydlení. Součástí stránek je i jednoduchá názorná animace stavebního prvku.

Project with sense

Webové stránky jsme připravili podle dodaných grafických podkladů. Stránky mají připravenu jednoduchou uživatelskou správu a rozdělení redaktorů podle práv.

Kadeřnictví valmez

Kadeřnictví na náměstí ve Valašském Meziříčí jsme vytvořili stránky s vlastní správou příspěvků. Reference si tak může klientka přidávat sama nezávisle na nás. Kadeřnictví má od nás také spuštěné facebookové stránky a instagram.

Arstav

Ing. arch. Antonín Závada se na nás obrátil s redesignem a zjednodušením jeho starého webu s možností přidání fotek do galerie.

igravirka

Laserový popis, gravírování a řezání. To jsou hlavní předměty práce Vsetínské firmy igravirka.cz. My jsme jim vytvořili jednoduchý web s poptávkovým formulářem a vlastní správou galerie.

Mobilní sestra

Týmu šikovných mobilních zdravotních sester jsme vytvořili informační web, kde klienti přehledně zjisití všechny potřebné informace. Službě Mobilní sestra jsme vytvořili i facebookové stránky.

Snoza

Pro restauraci s historií SNOZA v centru Valašského Meziříčí jsme vytvořili kompletně nový web. Stálou nabídku i denní menu si můžete prohlédnout ONLINE, kde ji mohou zaměstnanci sami nahrávat a aktualizovat.

Pablo Design

Prezentační web pro našeho grafika a kolegu Pavla Rabštejnka.

DN-Woodwork

Dřevěný web pro DN-WOODWORK jsme vytvořili na základě představy a návrhu zákazníka v podstatě z papíru, kterou jsme samozřejmě mírně zkorigovali. Web má vlastní správu galerie a klient si tak může nové reference nahrávat sám. Firmě jsme spustili i facebooké stránky.